Menu
Your Cart

Yomarks Draugai

Jonas Šviesa

(0.0)
Parduotuves Adresas

      Kaunas,Kaunas

      Lithuania,

Žaidimas Jausmų Atlasas padeda:      (1) sekti savo vidinius pergyvenimus ir jų „išorinius“ pasireiškimus     (2) suprast savo charakterio įpatumus ir pagreitint vidinį tobulėjimą,   (3) suprast kitų žmonių poelgius ir pagerint su jais Susideda ..
33,00€
Knygos Prigimtinis kvėpavimas aprašymas Knygoje "Prigimtinis kvėpavimas" autorė pasakoja apie jos sukurtą cirkuliacinį giluminį kvėpavimą. Šio kvėpavimo privalumas - organizmas valomas tiek fiziniu, tiek energetiniu lygiu.Vos užgimę mes kvėpavome taisyklingiausiu būdu. Metams bėgant žmogui..
15,00€
Lietuviškos pierties meistrai, turintys didelę patirtį su medienos gaminiais, gamina aukštos kokybės standartus atitinkančias pirtis, Įvairių komplektacijų pirtys, skirtos puikiam laisvalaikiui ar netgi verslui. Puikiai sukomplektuotia pirtis teigiamai vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje..
8 500,00€
 Juodasis ridikas: sveika ir skanuGAUSOS TURGELISMarius Žemaitija ekologinis ūkis, - Gali atvežti pardavimui, griežtis, pastarnokas, juodas ridikas 2e/kg.Burokėliai raudoni 1e/kgJuodasis ridikas: sveika ir skanuJuodieji ridikai - stipriausi augaliniai stimuliatoriai. Sako, kai kuriose šalyse la..
2,00€
Griežtis sveika ir skanuGAUSOS TURGELISMarius Žemaitija ekologinis ūkis, - Gali atvežti pardavimui, griežtis, pastarnokas, juodas ridikas 2e/kg.Burokėliai raudoni 1e/kgJuodasis ridikas: sveika ir skanuGriežtis (Brassica napus) — kryžmažiedžių šeimos dvimetis augalas, prie mėsingos šaknies turintis..
2,00€
Pastarnokai sveika ir skanuGAUSOS TURGELISMarius Žemaitija ekologinis ūkis, - Gali atvežti pardavimui, griežtis, pastarnokas, juodas ridikas 2e/kg.Burokėliai raudoni 1e/kgPastarnokai – tolimi morkų ir petražolių giminaičiai. Nors auga Europoje, Sibire ir Kaukaze, tikroji jų tėvynė lieka nežinoma. Ka..
2,00€
Burokai sveika ir skanuGAUSOS TURGELISMarius Žemaitija ekologinis ūkis, - Gali atvežti pardavimui, griežtis, pastarnokas, juodas ridikas 2e/kg.Burokėliai raudoni 1e/kg----------- Autorius apie receptą: Labai labai patariu išbandyti šią mišrainę. Gaminu ją jau kelinti metai ir visada per žiemą..
1,00€
Parduodami  sibirinės kedrinės pušies sėjinukai. išauginti Lietuvoje iš sėklų 3l  vazonuose, su gerai susiformavusia šaknų sistema. Auktis septynmečių   apie 50-60cm. MEDELYNAS INA - Mano kedrinė sibirinė pušis, kantrybės mokykla pirmaisiais metais????. Iš riešuto išdygo 20..
20,00€
MEDELYNAS INAParduodami ginkmedžio sėjinukai, užauginti Lietuvoje iš Kijevo botanikos sode surinktų sėklų.Trejų metų 7 litrų vazonuose, apie 60-90 cm aukščio, gerai susiformavusi šaknų. sistema...
15,00€
Knygos "Nusileidę dangūs" aprašymas Kuo Giedrė Kondratė skiriasi nuo kitų kūrėjų? Gal tuo, kad niekada nebuvo nustojusi rašyti. Nuo pirmo vaikiško kūrinėlio praėjo 34-eri metai. Šiandien jos poetinius ieškojimus vainikuoja pirmoji knyga „Nusileidę dangūs“. Knygoje autorė bando "atrakinti" sudėting..
13,00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)