Menu
Your Cart

GintesArtStudio

 • All
 • Gintarė Sutkevičienė

  (0.0)
  Airija

        Dublin,Dublin

        Ireland,

  GintesArtStudio

  Gintare Sutkeviciene pristato savo dabus.

  Unikalūs  paveikslai


  Gintarės Sutkevičienės,

  Dizainerio darbai - madingi drabužiai, suvenyrai ir papuošalai, vienetiniai gaminiai.
  Dizaino darbų kolekciją sudaro:
  - Drabužiai
  - Juvelyriniai dirbiniai
  - Priedai
  - suvenyrai
  - dekoracijos dekoruoti buteliai, paveikslų rėmai, paveikslų, papuošalų dėžutės ir kt.)
  - Scenos dekoracijos
  - Vestuviniai papuošimai, užsakomosios dovanos.

  Norite nustebinti savo draugus padovanoti unikalia dovaną?

  Aplankykite www.yomarks.com/GintesArtStudio

  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba aliejiniais dažais VerglasUnikali tapyba aliejumi ant drobės. Išmatavimai 60x60. Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklaus..
  315,00€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba aliejiniais dažais "Gėlės"Unikalus aliejinis paveikslas ant gilių kraštų drobės. Išmatavimai 50x40. Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Prista..
  262,00€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba aliejiniais dažais BesiskleidžiantiUnikalus aliejinis paveikslas ant gilių kraštų drobės. Išmatavimai 90x60. Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijo..
  588,09€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba aliejiniais dažais Kiaulpienių pūkasUnikalus aliejinis paveikslas ant gilių kraštų drobės. Išmatavimai 60x60. Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airij..
  378,07€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba Senas Miestas Unikali akrilo, mišrios technikos tapyba. Išmatavimai 75x50 Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklauso nuo j..
  325,00€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba AbstraktasUnikali tapyba aliejumi ant drobės. Išmatavimai 90x30.Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų adreso..
  305,00€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba AbstraktasUnikali tapyba aliejumi ant drobės. Išmatavimai 75x60.Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų adreso..
  282,44€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba AbstraktasUnikali tapyba aliejumi ant drobės. Išmatavimai 75x50.Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų adreso..
  273,00€
  © Gintarė Sutkevičienė Tapyba Laukiant AudrosUnikali tapyba aliejumi ant drobės. Išmatavimai 75x50.Paveikslas paruoštas kabinti. Yra su autentiškumo sertifikatu. **Vaizdai skirti tik vaizdinei nuorodai ir neatspindi tikrojo paveikslo dydžio.Siuntimas iš Airijos, Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų a..
  509,33€
  Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)