Menu
Your Cart

Žaidimas Jausmų Atlasas

Žaidimas Jausmų Atlasas
Žaidimas Jausmų Atlasas
Žaidimas Jausmų Atlasas
Žaidimas Jausmų Atlasas
Žaidimas Jausmų Atlasas

Žaidimas Jausmų Atlasas

padeda:      

(1) sekti savo vidinius pergyvenimus ir jų „išorinius“ pasireiškimus     
(2) suprast savo charakterio įpatumus ir pagreitint vidinį tobulėjimą,   
(3) suprast kitų žmonių poelgius ir pagerint su jais

Susideda iš 24 radialinių segmentų (pažymėtų skaičiais 1 – 24) ir 10 aksialinių (koncentrinių) lygmenų (pažymėtų raidėmis a – j). Tokia struktūra  seka iš matematinių samprotavimų, kuriuos galima rasti tinklapyje laimeskalias.lt(google „Žmogaus Jausmų ir Savybių Atlasas“, „Jausmų Lavinimo Žaidimai“, arba„Šventoji Kombinatorika“).Visomis kryptymis (radiališkai ir aksiališkai) išvardinti jausmai ir savybės kinta nuosekliai ir „be pertrūkių“, taip kad bet kurios savybės reikšmę galima išsiaiškint pagal aplinkinių savybių reikšmes. Tai svarbu, nes kai kurie jausmų ir savybių pavadinimai įvairiems žmonėms gali iššaukti skirtingas asociacijas.Ypač svarbu suprasti centrinių savybių (geltonoje zonoje) reikšmę, nes būtent jos nurodo kelią į „Tikrą Laimę“. Deja, būtent jų pavadinimuose daugiausia painiavos,nes šnekam apie subtiliausius Sielos būsenas, suprantamas tik „jausminės ekstrapoliacijos“ būdu, analizuojant duotos energijos raidą nuo periferijos link centro.

Detaliau žr. Dorovinės Pamokėlės (laimeskelias.lt)Kuo daugiau galvosim apie norimas savijautas ir savybes, tuo lengviau jas pasieksim.


Pristatymo laikas 2-3d. per pastomatą. Jei sandelyje nėra gali tekti laukti iki dviejų savaičių. Tad susisiekite pries pirkdami.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai


  • Stock: Prekė sandelyje
  • Modelis: 101
33,00€
Be PVM: 33,00€
Žymos: zaidimas , jausmu , atlasas